Zbieramy makulaturę – II edycja konkursu !!!

07/10/2018, Barbara Groborz

1 września ruszyła II edycja programu „Makulaturę zbieramy o środowisko dbamy”.

Tak jak w roku poprzednim, nasza szkoła zaangażowała się w akcję. Zasady konkursu nie zmieniły się- należy zebrać jak największą ilość makulatury (papier, tektura, czasopisma, gazety, książki). Nagrodzone zostaną 3 najlepsze placówki z Rybnika, które dostarczą największą ilość (wagę) makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia szkoły.

 

Tak jak w poprzedniej edycji konkursu, za zebranie największej ilości makulatury czekają nagrody. Akcja trwa do 30 kwietnia 2019. Głównym celem naszego udziału w akcji jest nie tylko chęć wygranej, lecz kształtowanie proekologicznej postawy uczniów dbających o wspólne środowisko .

 

CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNĄ wraz z RODZICAMI NASZYCH UCZNIÓW PROSIMY O ZAANGAŻOWANIE W AKCJĘ.