Dzień Chłopca 2018

04/10/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

    "CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ" - pod tym hasłem upłynął nam tegoroczny DZIEŃ CHŁOPCA. Impreza ta była pierwszym po przeprowadzce do nowej siedziby wydarzeniem, które świętowaliśmy w naszej nowej sali gimnastycznej. Tematyka obchodów Dnia Chłopca nie mogła nie nawiązać do zmian, przeprowadzki i nowej rzeczywistości ;) Organizatorki: panie Elwira, Lidia, Ewelina i Magda, po raz kolejny w humorystyczny, swoisty dla siebie sposób podeszły do tematu. 

     Imprezę otwarła pani Lucyna Ibrom - Dyrektor Szkoły, by przekazać mikrofon specjalnie na tę okazję zaproszonym znanym prezenterom. Imprezę poprowadził bowiem duet: Dorota Wellman oraz Marcin Prokop ;) Przybyli do nas z uwagi na fakt, iż przenieśliśmy się do nowej siedziby. To oni mieli oakzję przeprowadzić "przysięgi" dla uczniow oraz pracowników szkoły - w zależności od koloru piętra na którym się uczą czy pracują, mieli formułkę do powtórzenia - mamy nadzieję, że będą  jej przestrzegali!

     W programie imprezy miało miejsce filmowe nawiązanie do "zaległego"  DNIA KOBIET, następnie zaprezentowano teledysk, inspirowany najnowszym singlem Pawła Domagały "Weź nie pytaj", a w naszej wersji "Weź się pakuj" - tekst i koncepcja  autorstwa pani Lidii w wykonaniu naszych pracowników oraz pani Dyrektor, 

Jednej z naszych muzyków wykonał utwór, także w oparciu o inspirację znanym utworem, z tekstem autortwa pani Lidii, który mówił o tym jak nasi panowie i chłopcy "zakochali się w nowej szkole":)

   Kulminacyjnym punktem filmowej części imprezy był "SUPERMAN" - czyli najnowsza nasza fabularna produkcja, która tematyką nawiązywała do tego jak odnajdują się nasi panowie w nowej rzeczywistości, przestrzeni... oczywiście wszystko z przymróżeniem oka:) 

    Pierwszą część imprezy zakończył wspólny śpiew piosenki "Chłopkai nie płączą" z nowym tekstem, autorstwa pani Eweliny. Nie zabrakło gromkiego "100 lat". 

    Drugą część obchodów Dnia Chłopca stanowiła dyskoteka. Uczniowie bawili się w rytm ulubionych hitów, wszystko dzięki ulubiuonemu szkolnemu DJ - panu Adamowi:) Dziękujemy, w imieniu organizatorów za pomoc, ukłony także dla naszych muzyków za przygotowanie sprzętu!

    Należy dodać iż z powyższej okazji zaprosiliśmy naszych panów na poczęstunek, który zorganizowały panie Ewa i Henryka - w tym miejscu serdecznie dziękujemy za pomoc!!! Dziękujemy także pani Magdzie, która zadbała o poczęstunek dla naszych uczniów!

 

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII !!!